ROW
Suszarko-lokówka Rowenta CF 9530 Brush Active (1000W; kolor fioletowy)
212,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Fioletowy |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 855 g |
| Wysokość opakowania | 242 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
Dane logistyczne
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 7920 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość brutto palety | 115,4 cm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 6780 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 96 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 24 szt. |
| Waga brutto palety | 103,08 g |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 3270 szt. |
Moc
| Moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 62 mm |
| Szerokość produktu | 264 mm |
| Głębokość produktu | 56,4 mm |
| Waga produktu | 363 g |
| Średnica główki szczotki 2 | 5 cm |
| Waga netto produktu z akcesoriami | 740 g |
| Średnica główki szczotki | 4 cm |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Obrotowe połączenie przewodu | Nie |
| Długość przewodu | 1,8 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
Wydajność
| Technologia | Para |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Suszenie włosów | Nie |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
Zawartość opakowania
| Główki szczoteczki w zestawie | 2 szt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].