TSC
Tascam DR-40XP - Przenośny rejestrator cyfrowy z interfejsem audio USB
1 403,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Szczegóły techniczne
| Moc głośnika | 0,3 W |
| Liczba kanałów | 4 kan. |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Wsparcie dla montażu na tripodzie | Tak |
| Maksymalny poziom wejściowy | +5 dBu |
| Kolor produktu | Czarny |
Wyświetlacz
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Wydajność
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
Bateria
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Pobór mocy | 1,7 W |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe, bateryjne |
Audio
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Czas pracy na baterii | 30 godz. |
| Efekty dźwiękowe | Pogłos |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Zakres częstotliwości | 44100 - 96000 Hz |
| Głębia bitowa | 32 bit float |
| Wbudowany tuner | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Porty i interfejsy
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Wejścia combo XLR | 2 |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie Phantom | Tak (48V, 24V) |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Nośnik danych
| Obsługiwane nośniki | Karta pamięci |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 213 g |
Oprogramowanie
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS Tahoe (26) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 15.0 Sequoia |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].