THL
TECHLY STACJA ŁADUJĄCA URZĄDZEŃ MOBILNYCH 30 SLOTÓ
4 801,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Wymagany montaż | Nie |
| Zamykanie | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 30 |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Ładowanie |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 640 mm |
| Waga produktu | 100,8 kg |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Wysokość produktu | 1110 mm |
Konstrukcja
| Koła transportowe | Tak |
| Model | Wolnostojący |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].