THL
TECHLY STACJA ŁADUJĄCA URZĄDZENIA MOBILNE 30X USB-
5 623,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Typ zamka | Klucz |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 30 |
| Obsługiwane złącza urządzenia | USB |
| Źródło ładowania | USB Typu-A |
| Wymagany montaż | Nie |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Wentylacja | Tak |
| Zamykanie | Tak |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Laptop |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Tablet |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Smartfon |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1110 mm |
| Grubość obudowy | 1,5 mm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Waga produktu | 107,1 kg |
| Głębokość produktu | 650 mm |
Konstrukcja
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Ilość półek | 3 |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Przeznaczenie | Podłoga |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].