THL
TECHLY STOJAK MOBILNY TV 52-110" 120KG PŁYNNA REGU
1 481,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Cechy
| Interfejs do montażu panelu | 900 x 600 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,79 m (110") |
| Zastosowanie | Płaski panel |
| Interfejs do montażu panelu | 1000 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 1200 x 600 |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Karta multimedialna |
| Ilość półek | 1 |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 132,1 cm (52") |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
Waga i rozmiary
| Regulacja wysokości | 27 cm |
| Szerokość produktu | 1225 mm |
| Głębokość produktu | 870 mm |
| Wysokość produktu | 1850 mm |
| Waga produktu | 36,2 kg |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].