THL
TECHLY STOJAK MOBILNY TV LED/LCD 30-65 CALI 60KG 1
637,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Montaż
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 900 |
| Interfejs do montażu panelu | 420 x 410 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 420 x 240 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 350 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 165,1 cm (65") |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 540 x 360 |
| Interfejs do montażu panelu | 540 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 800 |
| Interfejs do montażu panelu | 360 x 304 |
| Interfejs do montażu panelu | 420 x 230 |
| Interfejs do montażu panelu | 460 x 640 |
| Interfejs do montażu panelu | 120 x 120 |
| Interfejs do montażu panelu | 280 x 150 |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 76,2 cm (30") |
| Typ mocowania | Podłoga |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Wbudowana poziomica | Tak |
| Odpowiedni dla zakrzywionego ekranu | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja anti-theft | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 16,8 kg |
| Szerokość produktu | 880 mm |
| Głębokość produktu | 665 mm |
| Wysokość produktu | 1500 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Pozostałe funkcje
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 1651 mm (30 - 65") |
| Standard VESA | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia stelaża. |
| Ostrzeżenia | Unikaj umieszczania stelaża w miejscach o dużym natężeniu ruchu, aby uniknąć przewrócenia. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że stelaż jest prawidłowo złożony i bezpieczny przed zamontowaniem ekranu. |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].