THL
TECHLY STOJAK MOBILNY TV LED/LCD/PDP 55-120 CALI 1
1 410,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Ergonomia
| Zawiera numer półek | 1 |
| Koła | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
Montaż
| Interfejs do montażu panelu | 1200 x 600 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 1200 x 600 mm |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 3,05 m (120") |
| Typ mocowania | Podłoga |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja anti-theft | Nie |
| Model | Przenośny stojak podłogowy z płaskim panelem |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1820 mm |
| Szerokość produktu | 1330 mm |
| Głębokość produktu | 660 mm |
| Waga produktu | 47,2 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia stelaża. |
| Ostrzeżenia | Unikaj umieszczania stelaża w miejscach o dużym natężeniu ruchu, aby uniknąć przewrócenia. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że stelaż jest prawidłowo złożony i bezpieczny przed zamontowaniem ekranu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].