THL
TECHLY STOJAK MOBILNY TV 55-100" DO 120KG ELEKTRYC
2 956,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Montaż
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 120 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 600 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 350 x 350 |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Typ mocowania | Podłoga |
Ergonomia
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Zakres regulacji wysokości | 1100 - 1600 mm |
| Koła | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1075 mm |
| Waga produktu | 41 kg |
| Głębokość (max.) | 97 cm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].