THB
Therabody RecoveryTherm Cube
807,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga całkowita | 450 g |
| Wysokość produktu | 113 mm |
| Długość paska | 50/100 cm |
| Waga produktu | 345 g |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Liczba pasków | 2 |
| Ramka | Tak |
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Pasek na rzepy | Tak |
| Materiał obudowy | ABS, Poliwęglan (PC) |
| Materiał paska | Neopren |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Uniwersalne |
| Czas zabiegu terapii | Kontrastowa: 20 minut |
| Czas zabiegu terapii | Ciepło: 24 minuty |
| Rodzaje termoterapii | Zimno |
| Rodzaje termoterapii | Kontrastowa |
| Rodzaje termoterapii | Ciepło |
| Regulowana temperatura terapii | Ciepło: 35°C, 39°C, 43°C |
| Regulowana temperatura terapii | Zimno: 16°C, 12°C, 8°C |
| Regulowana temperatura terapii | Kontrastowa: zimno: 8°C, ciepło: 43°C |
| Czas zabiegu terapii | Zimno: 18 minut |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 120 min |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].