THB
Therabody TheraFace Depuffing Wand (biały) – różdżka do pielęgnacji twarzy
669,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Żywotność baterii | 38 min |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 152,4 mm |
| Waga produktu | 112 g |
| Głębokość produktu | 38,1 mm |
Cechy
| Regulacja intensywności | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Twarz |
| Rodzaje masażu | Masaż perkusyjny |
| Rodzaje masażu | Masaż Combo |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].