ADL
Toster ADLER AD 3214
106,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Srebrny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Poziomy opiekania | 7 |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Liczba funkcji | 3 |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
Moc
| Moc | 650 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 900 W |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
Zawartość opakowania
| Dołączony ruszt | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,15 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].