ADL
Wypiekacz wafli ADLER AD 3038
98,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 310 mm |
Moc
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Cechy
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Bezstopniowy regulator temperatury | Tak |
| Liczba wafli | 1 gof. |
| Kolor | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Płytki z materiału zapobiegającego przywieraniu | Tak |
| Termostat | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Powierzchnia wypalająca | 180 cm |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Kształt wafla | Okrągły |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,5 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].