ADL
Toster ADLER AD 3216
73,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Półka grzejąca | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Moc
| Moc maksymalna | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 750 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].