ADL
Toster z rusztem ADLER AD 3225
131,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Drewniany |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Pokrętło, przyciski |
| Liczby otworów | 2 |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Poziomy opiekania | 6 |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
Dane opakowania
| Ilość | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
Moc
| Moc | 950 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].