BOS
Toster Bosch DesignLine TAT3P423 (czarny)
186,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Głęboka kieszeń | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 1,35 kg |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 970 W |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 342 mm |
| Głębokość opakowania | 206 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].