PHI
Toster PHILIPS HD 2583/90
172,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pobór mocy | 600 W |
| Moc | 600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
Cechy
| Poziomy opiekania | 8 |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Liczba kromek | 8 kaw. |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Ramka na kanapki | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 214 mm |
| Szerokość opakowania | 324 mm |
| Głębokość opakowania | 229 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,79 kg |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,04 kg |
| Szerokość produktu | 275 mm |
| Długość przewodu | 0,85 m |
| Wysokość produktu | 188 mm |
| Głębokość produktu | 156 mm |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].