PHI
Trymer do nosa i uszu PHILIPS NT 5650/16
112,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Pokrowiec | Tak |
| Ilość grzebieni | 3 |
| Nasadka grzebieniowa | Brew |
Moc
| Ładowanie akumulatora | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Źródło zasilania | Bateria |
Konstrukcja
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Głębokość opakowania | 128 mm |
Bateria
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].