PHI
Trymer PHILIPS Multigroom MG9531/15
393,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiedni do depilacji wszystkich części ciała | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Samoostrzące ostrze | Tak |
| Dokładność | 0,2 mm |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Ergonomia
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Blokada podróżna | Tak |
Wskazywanie
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Zawartość opakowania
| Etui podróżne | Tak |
| Ilość załączników | 15 |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 191 mm |
| Wysokość opakowania | 72 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy | 120 min |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].