MEN
Urządzenie do terapii bólu Medisana 3w1 TT 200 TENS&EMS
192,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 109 mm |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Maksymalna średnica elektrody | 50 mm |
| Waga produktu | 76 g |
| Szerokość produktu | 54,5 mm |
Cechy
| Rodzaje masażu | Masaż ugniatający |
| Rodzaje masażu | TENS, EMS |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Liczba stref masażu | 9 |
| Liczba poziomów mocy | 40 |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż stukający |
| Licznik timera (maksymalny) | 90 min |
| Liczba programów | 22 |
| Timer | Tak |
| Tryby masażu | 3 |
| Czas timera (min) | 5 min |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Szyja, barki, ramiona, ręce, plecy, brzuch, biodra, nogi, stopy, stawy |
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Rodzaj zasilania | Baterie |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Napięcie | 1,5 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].