THB
Wibrujący roller do masażu Therabody Theragun 12" Wave Roller
695,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Funkcja wibracji | Tak |
| Ilość prędkości | 5 |
| Rodzaje masażu | Masaż rolujący |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Uniwersalne |
Moc
| Napięcie | 12 V |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Żywotność baterii | 180 min |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].