STL
Wiertarko - wkrętarka 20V SFMCD700D2A-QW STANLEY
559,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w wilgotnych lub mokrych warunkach, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Podczas używania tego narzędzia zaleca się stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak okulary ochronne i rękawice. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Zawartość zestawu | 1x Wkrętak 100 mm, 1x Miernik wierteł, 1x Adapter bitów 50 mm, 1x Magnetyczny uchwyt na bity 60 mm, 32x Końcówki wkrętakowe 25 mm PH, PZ, SL i ST, 14x Końcówki wkrętakowe 50 mm SL + PH |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Walizka | Tak |
| Zawartość zestawu | 7xKońcówki wkrętakowe PH 100mm, 5xWiertła do muru (3-7mm), 5xWiertła do drewna (3/7mm), 10xWiertła HSS (1,5-6,5mm), 5xNasadki 1/4” (4-12mm), 10xNasadki do wkrętarki (4-13mm), 8xWkręty do drewna |
Cechy
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Rodzaj zacisku | Uchwyt szybkomocujący |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Typ produktu | Wiertarko-wkrętarka |
Moc
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Napięcie wejściowe DC | 18 V |
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1500 RPM |
| Liczba biegów | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].