DEW
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DeWalt Combo DCK268P2T-QW
1 726,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
Cechy
| Typ produktu | Power screwdriver |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Wiercenie | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Ładowarka x 1 |
| Zawartość zestawu | Wiertarko- wkrętarka DCD791 18V |
| Zawartość zestawu | 2x Akumulator DCB184 18V 5AH |
| Zawartość zestawu | 3 Biegowa zakrętarka udarowa DCF887 |
| Zawartość zestawu | Kufer TSTAK II |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Walizka | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Akumulator | Tak |
Pozostałe funkcje
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].