DEW
Wiertarko-wkrętarka udarowa 18V DCD709N DEWALT
402,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj zacisku | Zamek centralny |
| Wkręcanie | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc rzeczywista | 340 W |
Wydajność
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Liczba udarów (wysoka prędkość) | 28058 bpm |
| Maksymalny moment obrotowy | 65 N·m |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1650 RPM |
| Minimalna szerokość szczęk | 1,5 mm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
| Liczba biegów | 2 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 173 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
Zawartość opakowania
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].