MAK
Wkrętarka MAKITA DTD152Z
367,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Miękki uchwyt | Tak |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowane światło | Tak |
| Średnica uchwytu | 1/4" |
| Typ produktu | Sterownik udarowy |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Wiercenie | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość komór baterii | brak |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 6 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
Wydajność
| Maksymalny moment obrotowy | 165 N·m |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3500 RPM |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 137 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokiej temperatury lub bezpośredniego płomienia. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia – wewnętrzne akumulatory mogą zawierać substancje szkodliwe. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].