EIN
Wiertarko-wkrętarka udarowa 18V TP-CD 18/120 LI-I SOLO 4514310 EINHELL
625,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Wiercenie | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Wkręcanie | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,71 kg |
| Szerokość opakowania | 101 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,52 kg |
| Głębokość opakowania | 373 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (max) | 2100 RPM |
| Maksymalny moment obrotowy | 120 N·m |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 500 RPM |
| Liczba biegów | 2 |
| Minimalna szerokość szczęk | 1,5 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].