EIN
Wiertarko-wkrętarka udarowa 18V TP-CD 18/80 LI-I BL SOLO 4514305 EINHELL
458,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Wkręcanie | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
| Rodzaj zacisku | Zamek centralny |
| Wiercenie udarowe | Nie |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Silnik | Matowe |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Miękki uchwyt | Tak |
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,44 kg |
Wydajność
| Minimalna szerokość szczęk | 2 mm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 28800 RPM |
| Liczba biegów | 2 |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje twarde) | 80 N·m |
| Ustawienia obrotów | 20 |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 8000 RPM |
Zawartość opakowania
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Dołączony akumulator | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].