EIN
Wkrętarka do płyt gipsowych TP-DY 18 LI BL SOLO 4261010 EINHELL
481,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość opakowania | 342 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,86 kg |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Waga produktu | 840 g |
| Głębokość opakowania | 103 mm |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Tak |
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
Cechy
| Wbudowane światło | Tak |
| Typ produktu | Śrubokręt |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Średnica uchwytu | 1/4" |
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (max) | 5000 RPM |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].