MAK
Wyrzynarka 18V bez aku +brzeszczoty DJV180ZX MAKITA
711,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Głębokość cięcia aluminium | 2 cm |
| Długość cięcia | 2,6 cm |
| Skok jałowy (maks.) | 2600 spm |
| Głębokość cięcia w stali | 1 cm |
| Głębokość cięcia drewna | 13,5 cm |
Cechy
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt lufy |
| Ilość prędkości | 1 |
| Odpowiednie do materiałów | Aluminium, Stal, Drewno |
Zawartość opakowania
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc pobierana | 340 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].