MAK
Wyrzynarka akumulatorowa 18V bez akumulatorów i ładowarki DJV181Z MAKITA
1 020,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Głębokość cięcia drewna | 13,5 cm |
| Częstotliwość skoku jałowego (min.) | 800 spm |
| Głębokość cięcia w stali zwykłej | 1 cm |
| Skok jałowy (maks.) | 3500 spm |
| Głębokość cięcia aluminium | 2 cm |
Zawartość opakowania
| Dołączony akumulator | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Walizka | Nie |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość produktu | 77 mm |
Pozostałe funkcje
| Wysokość skoku | 2,6 cm |
Cechy
| Beznarzędziowa wymiana ostrza | Tak |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj narzędzia w wodzie ani nie używaj w wilgotnych miejscach. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj odpowiedniego wyposażenia ochronnego, w tym okularów ochronnych i rękawic. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].