DEW
Wyrzynarka 18V bez aku i ład. DCS335NT DEWALT
1 180,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność fazowania (maks.) | 45° |
| Redukcja wibracji | Tak |
| Kolor produktu | Żółty |
| Regulacja fazy | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Beznarzędziowa regulacja ukosowania | Tak |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
Wydajność
| Głębokość cięcia drewna | 13,5 cm |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 97 dB |
| Skok jałowy (maks.) | 3200 spm |
| Częstotliwość skoku jałowego (min.) | 1000 spm |
| Długość cięcia | 2,6 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 86 dB |
| Głębokość cięcia w stali | 1 cm |
| Głębokość cięcia aluminium | 2,5 cm |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj narzędzia w wodzie ani nie używaj w wilgotnych miejscach. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj odpowiedniego wyposażenia ochronnego, w tym okularów ochronnych i rękawic. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].