MAK
Wyrzynarka aku 18V DJV184Z MAKITA
783,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj narzędzia w wodzie ani nie używaj w wilgotnych miejscach. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj odpowiedniego wyposażenia ochronnego, w tym okularów ochronnych i rękawic. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
Cechy
| Pojemność fazowania (maks.) | 45° |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Rodzaj uchwytu | Górny uchwyt |
| Regulowana prędkość | Nie |
| Kolor produktu | Zielony |
| Regulacja fazy | Tak |
Wydajność
| Głębokość cięcia drewna | 13,5 cm |
| Głębokość cięcia aluminium | 2 cm |
| Skok jałowy (maks.) | 3000 spm |
| Głębokość cięcia w stali | 1 cm |
| Długość cięcia | 2,3 cm |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,4 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].