XAO
Xiaomi Buds 6 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy
175,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
Bateria
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 42 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 10 h |
| Napięcie wyjściowe (etui ładujące) | 5 V |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/bez ANC) | 42 h |
Wydajność
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Douszny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Nazwa koloru | Night Black |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | Dotyk |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 1,24 cm |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Waga i rozmiary
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 61,01 x 51,71 x 24,8 mm |
| Waga prawej słuchawki | 5 g |
| Waga produktu | 43,2 g |
| Głębokość produktu | 21,3 mm |
| Waga lewej słuchawki | 5 g |
| Szerokość produktu | 31,1 mm |
| Wysokość produktu | 23,5 mm |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Nauszniki | Tak |
| Pojemność pokrowca na ładowarkę | 475 mAh |
| Przewody | USB Type-C |
| Etui do ładowania | Tak |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Materiał końcówek uszu | Silikon |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Moc
| Wymagana moc ładowania (maks) | 2,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 0,75 W |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].