DEC
Zasilacz DeepCool PF750 750W 80 Plus
254,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CB/CCC/CE/UKCA/EAC/RCM |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Wydajność
| Technologia łożysk | Hypro Bearing |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS White |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
Moc
| Łączna moc | 750 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wydajność | 85% |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
Porty i interfejsy
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla płyty głównej | 55 cm |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Długość kabla zasilającego SATA | 450 mm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 900 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].