DEC
Zasilacz Deepcool PL650D WH 650W Bronze white
286,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE/FCC/CCC/RCM/EAC/CAN ICES-003(B)/NMB-003(B) /TUV-RH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Porty i interfejsy
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 3 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 55 cm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 550 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 650 mm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 450 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
Wydajność
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Technologia łożysk | HYB |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | PC |
Moc
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc | 650 W |
| Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy | 100 - 150 ms |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Łączna moc (+12 V) | 648 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wydajność | 85% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Prąd wejściowy | 9 - 4.5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | No load operation |
| Funkcje ochrony zasilania | Surge & inrush protection (SIP) |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].