DEC
Zasilacz Deepcool PK650D 650W Bronze
254,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE/FCC/CCC/RCM/EAC/CAN ICES-003(B)/NMB-003(B) /TUV-RH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Wydajność
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Technologia łożysk | HDB |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
Porty i interfejsy
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
Konstrukcja
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Moc
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+12 V) | 648 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Łączna moc (+3.3 V) | 110 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54 A |
| Wydajność | 85% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc | 650 W |
| Funkcje ochrony zasilania | No load operation |
| Funkcje ochrony zasilania | Surge & inrush protection (SIP) |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (+5 V) | 110 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy | 100 - 150 ms |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].