DEC
Zasilacz DeepCool PL750-D 750W 80 Plus Bronze
302,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Wydajność
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Technologia łożysk | HYB |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Moc
| Prąd wejściowy | 10 - 5 A |
| Łączna moc | 750 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Szczegóły techniczne
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].