DEC
Zasilacz DeepCool PN1000-M (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
558,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego CPU | 70 cm |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 3 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
Moc
| Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy | 100 - 150 ms |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | No load operation |
| Funkcje ochrony zasilania | Surge & inrush protection (SIP) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc | 1000 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Łączna moc (+12 V) | 999,6 W |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Zawartość opakowania
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Wydajność
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Technologia łożysk | FDB |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].