DEC
Zasilacz Deepcool PN850M WH 850w Gold Modular white
535,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Łączna moc | 850 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
Zawartość opakowania
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
Wydajność
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Wersja ATX | 3.1 |
Konstrukcja
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].