BRA
Żelażko BRAUN FreeStyle 3 FI3194BK
216,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Stopa żelazka | SuperCeramic |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Samoczyszczący | Tak |
| Silne uderzenie pary | 200 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Ciągły strumień pary | 45 g/min |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Moc
| Moc żelazka | 2400 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].