BRA
Żelazko BRAUN SI 3054 GY
209,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Długość przewodu | 2 m |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Czas ogrzewania | 2 min |
| Zbiornik wody | Wbudowany |
| Zmienna para wodna | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Silne uderzenie pary | 180 g/min |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Nie |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Model | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
| Kolor produktu | Szary |
| Ciągły strumień pary | 45 g/min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Wskazywanie
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
Ergonomia
| Długość kabla | 2 m |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Nie skręcający się kabel | Tak |
Moc
| Moc | 2400 W |
Szczegóły techniczne
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].