BRA
Żelazko parowe SI1070PU BRAUN czarno-różowe
153,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
Cechy
| Odsetek oszczędności energii | 50% |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,22 l |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Silne uderzenie pary | 130 g/min |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
| Samoczyszczący | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Kolor produktu | Fioletowy |
Moc
| Moc żelazka | 2000 W |
Ergonomia
| Nie skręcający się kabel | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].