BRA
Żelazko parowe SI5256BL BRAUN czarno-niebieskie
253,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wyjmowany zbiornik wody | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zbiornik wody | Wbudowany |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Silne uderzenie pary | 210 g/min |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Typ sterowania parą/temperaturą | Ręczny |
| Ciągły strumień pary | 50 g/min |
| Odsetek oszczędności energii | 65% |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
| Automatyczne wyłączanie po | 8 min |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Czas ogrzewania | 30 s |
Wskazywanie
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Diody LED | Tak |
Ergonomia
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Nie skręcający się kabel | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,65 kg |
Moc
| Moc żelazka | 2600 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].