PHI
Żelazko PHILIPS DST 7511/80 (OUTLET)
322,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Czas ogrzewania | 2 min |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Stopa żelazka | Stopa SteamGlide Elite |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Ciągły strumień pary | 55 g/min |
| Wbudowana wtyczka | Tak |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Ocena ślizgości stopy żelazka w gwiazdkach | 4 |
| Ocena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach | 5 |
| Zmienne poziomy pary | Tak |
Moc
| Moc żelazka | 3200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 137 mm |
| Wskaźnik recyklingowalności opakowania | 100% |
| Głębokość opakowania | 332 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 167 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,91 kg |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,67 kg |
| Szerokość produktu | 128,8 mm |
| Głębokość produktu | 319,5 mm |
| Wysokość produktu | 153,3 mm |
Ergonomia
| Nie skręcający się kabel | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
Wskazywanie
| Lampka kontrolna | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].