PHI
Żelazko PHILIPS DST 8050/20 (OUTLET)
511,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Technologia "Para na żądanie" | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| OptimalTemp | Tak |
| Końcówka Steam Tip do prasowania trudno dostępnych części ubrań. | Tak |
| Wbudowana wtyczka | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Długość przewodu | 3 m |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,35 l |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ciągły strumień pary | 100 g/min |
| Model | Żelazko parowe |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Stopa żelazka | Stopa SteamGlide Elite |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,77 kg |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Głębokość opakowania | 333 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 318 mm |
| Wysokość produktu | 158 mm |
| Szerokość produktu | 134 mm |
| Waga produktu | 1,78 kg |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc żelazka | 3000 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].