PHI
Żelazko PHILIPS DST3040/70
236,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
| Model | Żelazko parowe |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Ciągły strumień pary | 40 g/min |
| Czas rozgrzewania | 35 s |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Silne uderzenie pary | 200 g/min |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
Ergonomia
| Nie skręcający się kabel | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 2600 W |
Szczegóły techniczne
| Wskaźnik recyklingowalności opakowania | 100% |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wysokość produktu | 143 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. |
Pozostałe funkcje
| Moc żelazka | 2600 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].