JVC
Zestaw głośników samochodowych JVC CS-J610X (2.0; 300 W; 165 mm)
110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Membrana | Mica Cone |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 360 g |
| Średnica głośnika niskotonowego | 16 cm |
| Głębokość mocowania | 4,3 cm |
Audio
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Impedancja | 4 Ω |
| Waga magnesu | 102 g |
| Zakres częstotliwości | 35 - 20000 Hz |
| Moc szczytowa | 300 W |
| Moc znamionowa | 30 W |
Subwoofer
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 92 dB |
| Rodzaj magnesu głośnika niskich tonów | Ferryt |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].