KNW
Zestaw głośników samochodowych KENWOOD KFC-S1366 (2.0; 260 W; 130 mm)
105,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 475 g |
| Głębokość produktu | 65,7 mm |
| Głębokość mocowania | 4,37 cm |
| Średnica otworu montażowego | 11,4 cm |
| Szerokość produktu | 157 mm |
| Wysokość produktu | 157 mm |
Szczegóły techniczne
| Częstotliwość wejściowa | 45 - 22000 Hz |
| Czułość słuchawek | 89 dB |
| Kształt | Okrągły |
Audio
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Moc szczytowa | 260 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Czułość | 89 dB |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
Subwoofer
| Materiał membrany głośnika subwoofera | Polipropylen |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].