HP-
Zestaw klawiatura + mysz HP 680 Comfort Dual-Mode Wireless/Bluetooth Keyboard and Mouse Combo bezprzewodowe czarne 8T6L6AA
427,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | USB Type-A port; Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Pozostałe funkcje
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Wysokość produktu | 35,2 mm |
| Kod unspsc | 43211733 |
| Głębokość produktu | 214,4 mm |
| Szerokość produktu | 442,3 mm |
Klawiatura
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Ciche klawisze | Tak |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawisz copilot | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 12 milionów znaków |
| Zastosowanie | Dom |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
Dane logistyczne
| Waga palety | 461,8 kg (1018 funtów) |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,49 kg |
| Szerokość opakowania | 470 mm |
Myszka
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Dołączona myszka | Tak |
| Liczba przycisków | 6 |
| Typ baterii myszy | AA |
Konstrukcja
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Segment HP | Dom |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
Moc
| Typ baterii klawiatury | AA |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
Waga i rozmiary
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 442,3 x 214,4 x 35,2 mm |
| Waga produktu | 845 g |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 120 x 69,1 x 42,2 mm |
| Waga myszy | 88 g |
| Waga klawiatury | 845 g |
Cechy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | BIS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certyfikaty zgodności | CB |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251824302 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].