LOG
Zestaw klawiatura + mysz Logitech 920-003161 (kolor czarny)
93,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Hub USB | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Zastosowanie | Biuro |
Dane opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wysokość opakowania | 123,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 603,3 g |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
| Szerokość opakowania | 50,8 mm |
| Odbiornik dołączony | Tak |
Konstrukcja
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 8 |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
Myszka
| Rolka przewijająca | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Układ | Oburęczny |
| Typ baterii myszy | AA |
| Dołączona myszka | Tak |
| Liczba baterii (mysz) | 2 |
Wymagania systemowe
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Chrom |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga klawiatury | 603 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 50 x 460 x 120 mm |
Dane logistyczne
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6 kg |
Cechy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów. |
| Ostrzeżenia | Chroń przed wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].