MIS
Zestaw klawiatura + mysz MSI Forge K210 Wireless Mouse and Keyboard Combo bezprzewodowe czarne
157,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Język klawiatury | US English |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Hot keys | Tak |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
Myszka
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Dołączona myszka | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 820 g |
| Szerokość opakowania | 518 mm |
| Wysokość opakowania | 43 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Waga klawiatury | 630 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 433 x 122 x 17 mm |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 124 x 63 x 40 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podświetlenie | Nie |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
Cechy
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].